Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Web Atölyesi

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking (pozisyonlanma) belirleyicidir!
Girne Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor.

Girne İnternet kullanıcılarının:

% 70 doğrudan bilgi araması yapıyor.

Bunun % 80'i arama motoru kullanıyor.
 

İnternetteki milyarlarca Web Sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada Girne SEO (Search Engine Optimization) ile bir pozisyon elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web Sitesi indekslenmiştir. 

Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız.

Girne Seo kapsamındaki hizmetlerimiz:

Web site Analizi 
Arama motoru sonuç sayfalarında veyahut listelerinde üst sıralarda pozisyonlanmak için öncelikle sitenin detaylı bir analizinden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle Web Sitesinin eksikleri belirleniyor ve SEO optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site optimizasyonu 
Web site analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden resimlerin isimlendirilmesinden, metataglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidebilir.

Arama motorlarına kayıt 
Sitenizi aramam motorlarına, katalog ve portallara kaydı yapılır. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veyahut otomatik bir şekilde yapılır Detaylı bir dokümantasyon ve pozisyon raporu. Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümantasyonu

Optimizasyon ayarı ve takibi 
Arama motoru optimizasyonu sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. Indexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir.

Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlamaktayız

Girne seo Girne web sitesi sıra Girne arama motoru Girne google Girne web üst sıralara çıkma Girne yahoo Girne bing Girne msn Girne sosyal medya Girne blog Girne anahtar kelimeler Girne description Girne keywords Web site analizi site optimizasyonu arama motorlarına kayıt dokümantasyon pozisyon raporu rapor optimizasyon ayarı ve takibi
bölgesi ziyaretçilerimiz, Web Atölyesi'nin mutlu müşterileri arasına katılmak için +90(532) 200 9852 veya info@webatolyesi.com.tr ile bize ulaşın, ihtiyacınıza uygun Kurumsal web sitesi, E-ticaret, E-tahsilat veya Crm çözümünü size sunalım

Bize Yazın

Merkez Ofis

Ziya Gökalp, Mall of İstanbul The Office Plaza, Kat 17 34490 Başakşehir/İstanbul